Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Położna

ARTVIMED-CHROBRY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Czyżówka 14, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Czyżówka 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontakt i opieka nad pacjentami;

  • wykonywanie zleceń lekarskich, udzielanie pomocy przy badaniach i asystowanie przy zabiegach;

  • konsultacje z innymi pracownikami medycznymi i administracyjnymi;

  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania

  • prawo wykonywania zawodu;

  • wysoka kultura osobista i komunikacyjna;

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w innowacyjnych projektach z dziedziny leczenia niepłodności;

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w klinice leczenia niepłodności, o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.

O nas

Celem Kliniki Leczenia Niepłodności ARTVIMED jest diagnozowanie i leczenie niepłodności w nowoczesny, profesjonalny sposób, m. in. z zastosowaniem zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu.

Nasza klinika to nie tylko najnowocześniejszy sprzęt i techniki, ale przede wszystkim doświadczony i zaangażowany zespół, do którego szukamy obecnie Położnej.