Oferta pracy

Półroczny Płatny Staż w Marketingu i Komunikacji

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

  • Grójecka 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

STENA Recycling Sp. z o.o.

Grójecka 208

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów z zakresu komunikacji zewnętrznej (strona www, kampanie w mediach, content marketing)

  • Realizacja projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej (intranet, newslettery, CSR)

  • Opracowywanie materiałów promocyjnych (oferty, e-mailingi, ulotki itp.)

  • Analiza leadów sprzedażowych

  • Prowadzenie działań brandingowych we współpracy z oddziałami

Nasze wymagania

  • Chcesz poznać branżę recyklingu i rozwijać się w obszarze marketingu i komunikacji

  • Lubisz pisać i masz „lekkie” pióro

  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim (warunek konieczny)

  • Pakiet MS365 nie ma przed Tobą tajemnic (znajomość programów CMS, Photoshop, InDesign to dodatkowy atut)

  • Jesteś dyspozycyjny/na min. 3 dni w tygodniu

  • Jesteś dokładna/y, twórcza/y, przedsiębiorcza/y i systematyczna/y

  • Cechuje Cię proaktywne podejście, jesteś odpowiedzialna/y, komunikatywna/y, otwarta/y i dobrze zorganizowana/y

  • Jesteś gotowa/y do pracy zdalnej oraz z biura (naprzemiennie)

To oferujemy

  • Płatny półroczny staż, umowa o pracę, wsparcie opiekuna

  • Możliwość zatrudnienia po odbytym stażu

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Ciebie

  • Narzędzia niezbędne do pracy zdalnej

  • Szkolenia i kursy zawodowe finansowane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień