Logo Pracuj.pl

Pomoc biurowa/ Bürofachkraft

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. KO firmie

  • Langenselbold, Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

W ramach rozwoju poszukujemy do naszego zespołu na terenie Niemiec/ miejsc. Langenselbold kandydata na stanowisko: Pomoc biurowa.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna
  • wprowadzanie danych do systemu
  • bieżące uzupełnianie firmowych baz danych
  • inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office i urządzeniami biurowymi
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • szkolenia
  • pracę w świetnej atmosferze i przyjaznym zespole

Zainteresowała Cię oferta pracy? Zadzwoń!

  • +48 77 446 24 01

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

Jesteśmy Kirsch – międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy num. KRAZ 12275. Nasz zespół to profesjonaliści z Polski i Niemiec, którzy lubią dzielić się tym, w czym każdy jest najlepszy. Na rynku jesteśmy od 15 lat. Działamy w branży spożywczej, przemysłowej oraz logistyce. Jesteśmy aktywni na terenie całych Niemiec ze szczególnym uwzględnieniem rejonów wschodnich. Historię naszej firmy tworzą nasi pracownicy, bo Kirsch to przede wszystkim ludzie.

Jesteśmy grupą indywidualistów - dlatego nie mamy problemu z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i partnera biznesowego. Łączą i inspirują nas wspólne wartości – uczciwość, przejrzyste zasady oraz odpowiedzialne podejście do każdego pracownika, projektu i klienta. Nasz fundament to doświadczenie – wiemy co robimy, mamy wypracowane sprawdzone standardy działania – przy tym nie boimy się szukać nowych rozwiązań.

Nasi pracownicy, to nie liczby i statystki - choć tu mamy czym się pochwalić - ale partnerzy, z którymi budujemy naszą przyszłość. Dla nich rzetelnie sprawdzamy warunki pracy, zakwaterowania oraz czuwamy, by wypłata była zawsze na czas.

Nie boimy się działać – gdzie inni widzą problem, my mamy wyzwanie - kolejne zadanie do zrealizowania. To doceniają nasi pracownicy, chętnie do nas wracając i polecając nas innym. To dla nas wyznacznik sukcesu i impuls, by ciągle się rozwiązać. Zróbmy to RAZEM!

Pomoc biurowa/ Bürofachkraft, Langenselbold, Niemcy