Pomoc biurowa

  • Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • Asystent
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WL Siwik

Firma WL Siwik zajmuje się produkcją odzieży, która stanowi przedmiot exportu m.in. do Japonii.

Miejsce pracy: Józefów (pow. otwocki)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • pomoc i wsparcie w prowadzeniu korespondencji
  • tłumaczenie w j. japońskim i/lub polskim
  • ścisła współpraca ze Studiem i technologami produkcji
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji
  • inne prace zlecone

Wymagania:

  • biegła znajomość języka japońskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i efektywność w działaniu
  • dobra znajomość pakietu MS Office i Excel
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę,
  • interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę WL Siwik  z siedzibą w Józefowie,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma WL Siwik z siedzibą w Józefowie przy ul. Marka Hłasko 18A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.