Oferta pracy

Pomoc biurowa

ZAJC KUCHNIE sp.j.O firmie

  • Ostrowska 536
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

ZAJC KUCHNIE sp.j.

Ostrowska 536

Poznań

Opis stanowiska:

poszukujemy osoby do prac biurowych, oraz prowadzenia spraw kadrowo płacowych,  dbanie o wygląd salonu sprzedażowego oraz o wizerunek firmy, profesjonalna obsługa klienta, oraz przygotowywania kosztorysów - ofert oraz  wsparcie zarządu w organizacji zadań i prowadzeniu kalendarza spotkań,

Wymagania:

doświadczenie w pracach biurowych, zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielna organizacja pracy, znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem, język angielski i niemiecki mile widziany, znajomość prawa pracy i przepisów bhp, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel ) oraz Power Point, umiejętność radzenia sobie z wielowątkowością zadań w wyznaczonym czasie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy