Ta oferta pracy jest nieaktualna od 582 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomoc biurowa

  • Latchorzew (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kimze Sp. z o.o.

    Firma KIMZE powstała w 2008 roku i od momentu rozpoczęcia swojego działania, skutecznie realizuje projekty edukacyjne i marketingowe w obrębie rynku farmaceutycznego i medycznego w Polsce.

    Oferujemy swoim Partnerom kompleksowe usługi w modelu partycypacyjnym, opartym o trzy elementy: odkryj (discover) - zmotywuj (empower) - połącz (connect). Za pomoca skutecznych i zintegrowanych działań odkrywamy przed odbiorcami potencjał tkwiący w markach i produktach naszych Parterów. Dzięki nowoczesnym narzędziom zintegrowanej komunikacji tworzymy platformy wymiany wiedzy i dedykowanych treści łączących naszych Partnerów z szerokimi grupami zaangażowanych odbiorców.

    Nasza firmę tworzą ludzie z pasja, wiedza i wieloletnim doświadczeniem w obrębie m.in. marketingu, sprzedaży, dystrybucji oraz market accessu, dlatego tez znajdziecie Państwo w naszym portfolio profesjonalne usługi consultingowe.

    Pod marka KIMZE z sukcesem realizowane sa inicjatywy edukacyjne:

    • szkolenia specjalistyczne dla lekarzy i pracowników sektora medycznego
    • zintegrowana komunikacja do lekarzy i pacjentów
    • kampanie społeczne, kongresy, spotkania naukowe
    • szkolenia internetowe w oparciu o profesjonalne platformy digitalowe
    • specjalistyczne projekty z zakresu marketingu farmaceutycznego
    • spotkania branżowe kierowane do pracowników sektora farmaceutycznego i medycznego

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Latchorzew (pow. warszawski zachodni)
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: PB/02/2017

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę recepcji oraz wsparcie pracy zespołu.

    Zadania:

    • obsługa recepcji oraz bieżących spraw administracyjno- biurowych
    • ewidencja dokumentów przychodzących i wychodzących, prowadzenie książki korespondencyjnej
    • przygotowywanie i wysyłanie korespondencji bieżącej, rejestracja internetowa, pakowanie, wysyłanie, współpraca z kurierami, poczta
    • przygotowywanie materiałów firmowych na spotkania z klientami
    • przygotowanie materiałów konferencyjnych
    • przygotowywanie zestawień, analiz oraz prezentacji
    • skanowanie oraz archiwizacja dokumentów konferencyjnych
    • aktualizacja baz klientów
    • obdzwonka ośrodków
    • inne prace zlecone

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • status studenta
    • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
    • nienaganna prezencja i kultura
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa MS Office, Excel, Power Point
    • obsługa urządzeń biurowych
    • gotowość do pracy i chęć zdobywania nowych doświadczeń

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów
    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kimze z siedzibą w Latchorzew."