Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc głównej księgowej

Zakład Produkcji Obuwia Wiesław BaldowskiO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakład Produkcji Obuwia W. Baldowski jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku obuwia w Polsce. Naszą siła jest tradycja oraz ludzie. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego doboru przyszłych pracowników do naszego zespołu. Każda nowa osoba jest traktowana jak inwestycja w rozwój firmy.

OPIS STANOWISKA

  • Kadry, płace
  • ZUS, GUS, PFRON
  • Wprowadzenie i wystawianie dokumentów księgowych, wyciągów bankowych
  • Wspieranie działu księgowości w bieżących zadaniach
  • Obsługa administracyjna firmy
  • Wprowadzenie dokumentów do systemu administracyjnego
  • pomoc kadrowo-księgowa

WYMAGANIA

  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Doświadczenie w zakresie księgowości
  • Mile widziana znajomość CDN Optima
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, dokładność

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne