Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc Księgowa

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE "AFFABRE" sp. z o.o.O firmie

2 5003 000 brutto / mies.
  • Inwalidów 1
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE "AFFABRE" sp. z o.o.

Inwalidów 1

Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe AFFABRE Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku od 30 lat. Zajmujemy się wykonawstwem robót drogowych. Działamy zarówno w sektorze zamówień publicznych jak i realizujemy zlecenia prywatnych inwestorów. Tworzymy doświadczony zespół inżynierów, pracowników produkcyjnych i administracji.

Poszukujemy na stałe pracownika na stanowisko pomocy księgowej.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
  • rozliczanie i opisywanie faktur zakupu,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • umiejętność obsługi pakietu programów Microsoft Office,
  • skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z doświadczonym zespołem,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu powierzonych obowiązków.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne