Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomoc księgowa

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, Józefa Piłsudskiego 63, 32-050 Skawina, Polska

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wprowadzania i dekretacja dokumentów zakupu i sprzedaży
  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i własności niematerialnej
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych i dokumentacji dla Urzędu Skarbowego i Urzędu Statystycznego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne o specjalności finanse lub rachunkowość
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku księgowym (preferowana pełna księgowość, a w przypadku braku kierunkowego doświadczenia – 10 letnie doświadczenie na stanowisku ksiegowym
  • Dobra znajomość obsługi programów księgowym (mile widziana Enova)
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność
  • Preferowane zamieszkanie w okolicach Skawiny, Oświęcimia, Wadowic

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i lidera w branży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne