Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc Księgowa

Dobra Księgowość Sp. z o.o.O firmie

  • Piątkowska 163
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Dobra Księgowość Sp. z o.o.

Piątkowska 163

Poznań

Dobra Księgowość Sp. z o.o. - Jesteśmy specjalistami z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości, kadr, płac, controlingu, prawa. Służymy wiedzą i doświadczeniem Klientom prowadzącym działalność gospodarczą oraz wszystkim rodzajom spółek i oddziałom firm zagranicznych w Polsce. Główna siedziba Biura znajduje się w Poznaniu ul. Piątkowska 163 a oddział w Rzeszowie ul. Miłocińska 1A.

www.dobraksiegowosc.com

Pomoc Księgowa w zakresie pełnej księgowości oraz płac i kadr

Obowiązki (na początku POMOC):

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretacja i księgowanie faktur w systemie Comarch ERP Optima
  • weryfikacja i uzgadnianie sald rozliczeń z kontrahentami
  • analiza i raportowanie rozliczeń finansowych
  • ewidencja wyciągów bankowych
  • pomoc w sporządzaniu odpowiednich deklaracji PIT i VAT
  • pomoc w naliczanie płac, obsługa kadrowa , deklaracje PIT11 , PFRON , ZUS , US itp.
  • bieżące wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • student studiów zaocznych II – V rok (kierunki związane z rachunkowością)
  • komunikatywny język angielski
  • podstawowa znajomość programu Comarch Optima
  • podstawowa znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (inne do uzgodnienia)
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych i prawa podatkowego oraz kadr i płac
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym nowoczesnym zespole
  • premia półroczna oraz roczna uzależniona od wyników
  • możliwość dodatkowych premii w sytuacji zaangażowania w poszerzanie portfela klientów Biura
  • elastyczne godziny pracy - od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne