Oferta pracy

Pomoc Księgowa

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie kont środków pieniężnych w drodze

  • Ewidencja wyciągów bankowych w PLN i walutach obcych

  • Rozliczanie transakcji związanych ze sprzedażą i zakupami

  • Rozliczanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych oraz faktoringu klasycznego i odwróconego

  • Przygotowanie, wysyłka oraz uzgadnianie potwierdzeń sald

  • Wsparcie przy weryfikacji rejestrów VAT z dokumentami źródłowymi

  • Bieżąca współpraca z działami operacyjnymi

  • Inne zadania stosownie do posiadanej wiedzy i kwalifikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy