Oferta pracy

Pomoc księgowa

Biuro Rachunkowe ''Erato''O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów klientów do systemu księgowego w zakresie podatku VAT, podatkowej księgi przychodów i rozchodów i ryczałtu;

  • sporządzaniu deklaracji podatkowych;

  • wystawianie faktur;

  • aktywne wspieranie innych procesów związanych z obsługą księgową klientów biura rachunkowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne;

  • pracowitość i sumienność;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • chęć pracy i rozwoju w zakresie księgowości.

Mile widziane

  • znajomość systemu księgowego R2Księga;

  • znajomość programu fakturowego R2Faktury;

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;

  • mile widziane osoby studiujące, zwłaszcza kierunki związane z księgowością.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • praca w pełnym lub częściowym wymiarze godzin od godz. 8-16 od poniedziałku do piątku;

  • po okresie próbnym możliwość pracy w godzinach popołudniowych i w soboty, a także w systemie zdalnym;

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego i poszerzenia wiedzy w zakresie księgowości i podatków;

  • miłą atmosferę pracy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy