Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc Księgowego

Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.O firmie

Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.

Kłodnicka 9C

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie do systemu księgowego wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,

  • wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów kosztowych oraz przychodowych,

  • kontrola poprawności przekazywanych przez klientów dokumentów księgowych w szczególności faktur zakupu i sprzedaży,

  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • znajomości programu księgowego Symfonia, Comarch ERP, Optima,

  • znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych szczególnie w zakresie rozrachunków z kontrahentami, księgowania i rozliczania kosztów,

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy zespołowej.

Mile widziane

  • doświadczenie w biurze rachunkowym,

  • prowadzenie rozliczeń kontrolingowych.

To oferujemy

  • możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,

  • ciekawa praca,

  • miła atmosfera,

  • pakiet opieki medycznej,

  • ubezpieczenia grupowe,

  • udział w wyjazdach integracyjnych i spotkaniach świątecznych,

  • dobra kawa i herbata,

  • konsultacje i pomoc ze strony doświadczonego zespołu,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 / 8-16,

  • praca w zgranym zespole.

Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o. jest firmą doradczą świadczącą usługi audytorskie, księgowe oraz usługi doradztwa podatkowego w szerokim zakresie.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy do naszego biura w Katowicach osoby na stanowisko: Pomoc Księgowego.

Przewiń do profilu firmy

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny, CV prosimy przesyłać na adres: Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o. ul. Kłodnicka 9c, 40-703 Katowice lub za pomocą przycisku Aplikuj.