Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc Księgowej - Asystentka Księgowa

Unique One Sp. z o.o.O firmie

  • Niedźwiedzia 2A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent

Unique One Sp. z o.o.

Niedźwiedzia 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w księgowaniu faktur zakupowych oraz sprzedażowych

  • Pomoc w księgowaniu wyciągów bankowych

  • Pomoc w uzgadnianiu rejestrów VAT

  • Pomoc w rozliczaniu i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych

  • Dodatkowe prace wykonywane na potrzeby głównej księgowej i zarządu

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie nauki mile widziane kierunki takie jak: finanse i rachunkowość, ekonomia, ekonometria)

  • Przejawianie chęci rozwoju, nauki nowych umiejętności

  • Dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność

  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość programu RAKS SQL

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Zdobycie doświadczenia w pracy w księgowości

  • Etat: do ustalenia - na początku proponujemy ½ etatu

  • Dogodną lokalizację biura - okolice metra Służew

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Po 5 latach stażu pracy wycieczka do BARCELONY!

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu zintegrowanego należącą do grupy Unique, wysoko oceniana w badaniach branżowych i wielokrotnie nagradzana, obsługująca szeroki wachlarz międzynarodowych klientów i znanych marek poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomoc Księgowej / Asystentka Księgowa

Przewiń do profilu firmy