Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomoc księgowej

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFOTAM współpracuje od wielu lat z wieloma jednostkami naukowymi i badawczo rozwojowymi, posiada niezbędna wiedzę i praktyczne doświadczenie we wdrażaniu do produkcji substancji farmaceutycznych. Podczas wieloletniej praktyki wyspecjalizował się w pracy w systemie zapewnienia jakości GMP (Good Manufacture Practice) dotyczącym wytwarzania aktywnych substancji farmaceutycznych (API). Potwierdzone to zostało licznymi, pozytywnymi audytami naszych klientów jak również audytami w 2001 i 2008 roku ze strony FDA (Food and Drug Administration). Nasze produkty sprzedajemy do krajów UE, USA i Rosji.

    Obecnie od naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach,
    • przygotowanie dokumentów do dekretacji dla księgowego,
    • dekretacja i księgowanie faktur zakupu,
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
    • przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość),
    • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości,
    • biegła obsługa komputera oraz pakietu typu MS Office,
    • sumienność i zaangażowanie wykonywanych obowiązków,
    • mile widziani studenci.

    FIRMA OFERUJE:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość zdobycia cennego i unikatowego doświadczenia w zakresie farmacji,
    • Prace pełna wyzwań, dającą możliwości uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i realizowanych obowiązków,
    • Dużą samodzielność w działaniu,
    • Pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."