Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc księgowej

Forum Rachunkowości Sp. z o.o.

3 500 brutto / mies.

św. Jacka Odrowąża 15

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Ogólny zakres obowiązków:

Wprowadzanie dokumentów finansowo-księgowych do systemu

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie, co najmniej średnie lub w trakcie studiów z zakresu: ekonomii, finansów, rachunkowości,

Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i zagadnień podatkowych,

Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

Sumienność, dokładność i systematyczność w pracy,

Chęć poszerzania wiedzy w dziedzinie księgowości,

Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym.

To oferujemy

Oferujemy:

Odpowiedzialną i ciekawą pracę,

Rozwój kompetencji zawodowych,

Pracę w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów

O nas

Biuro rachunkowe