Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomoc Księgowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Akt Aktywna Księgowość

    Biuro Rachunkowe AKT to licencjonowane biuro rachunkowe, działające na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego Ministra Finansów Nr 9902/2005.

    Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług dla małych i średnich przedsiębiorstw osób fizycznych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółek akcyjnych dostosowując zakres i rodzaj świadczonych usług do potrzeb Klienta oraz wspieranie w finansowo - podatkowym zarządzaniu firmą. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami audytorskimi, kancelariami notarialnymi i prawnymi.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy osoby do pracy częściowo w biurze, a częściowo zdalnej.

    Ogólny zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie dokumentów finansowo-księgowych do systemu;
    • Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych;
    • Analiza rozrachunków, wraz z uzgadnianiem kont rozrachunkowych;
    • Przygotowywaniem raportów w oparciu o dane księgowe;
    • Archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie, co najmniej średnie lub w trakcie studiów z zakresu: ekonomii, finansów, rachunkowości;
    • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i zagadnień podatkowych;
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
    • Zdolności analityczne;
    • Dokładność i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań;
    • Chęć poszerzania wiedzy w dziedzinie księgowości;
    • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Możliwości rozwoju zawodowego;
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów.