Logo Pracuj.pl

Pomoc Kuchenna

La SquadraO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

La Squadra

Bocheńskiego 109

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowywaniu dań zgodnie ze standardami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie gastronomiczne,
  • doświadczenie w pracy,
  • dbałość o racjonalne wykorzystywanie powierzonych produktów,
  • prawidłowe przechowywanie, żywności i sprzętu,
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • rozwój umiejętności przy boku doświadczonego Szefa Kuchni.

Włoska restauracja w Katowicach (Załęże) mieszcząca się w salonie Ferrari poszukuje osoby na stanowisko: Pomoc Kuchenna. Tworzymy prawdziwą włoską kuchnię bazując na legendarnych przepisach Mammy Rosselli. Gotujemy korzystając z oryginalnych, jakościowych włoskich produktów, które sprowadzamy specjalnie do naszej restauracji. Podstawą całego menu są sery, wędliny, pomidory, oliwy i wina sprowadzane z Włoch.

Pomoc Kuchenna, Bocheńskiego 109, Katowice