Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc kuchenna w Stołówce Akademickiej

Fundacja "ŻAK" UWM w Olsztynie

2 8003 400 brutto / mies.
  • Kanafojskiego 2, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Kanafojskiego 2

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • praca w zmywalni,

  • pomoc przy produkcji,

  • obsługa sali,

  • praca na zmiany od 8:00 do 16:00 i od 13:00 do 21:00 także w weekendy (w czasie wakacji),

  • praca na zmiany w roku akademickim od 8:00 do 16:00 i wolne niedziele.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej także w weekendy.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • świadczenia socjalne,

  • wynagrodzenie od 2800,00 zł. do 3400,00 zł. brutto miesięcznie.