Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc kuchenna

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "MARGO" MAŁGORZATA GRZYWNA

15,0017,00 brutto / godz.
  • Księcia Janusza 64, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Księcia Janusza 64

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie pomieszczeń, zmywanie naczyń i sprzętu kuchennego,

  • obieranie warzyw przygotowanie surówek,

  • drobne prace kuchenne,

  • pomoc w nakładaniu cateringu na wywóz

Nasze wymagania

  • chęć pracy w kuchni,

  • dbanie o sprzęt kuchenny,

  • staranne wykonywanie poleń związanych z nakładaniem posiłków,

  • punktualność

O nas

Praca w bufecie pracowniczym od poniedziałku do piątku 7-16.