Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomoc prawnika - Student 3-5 roku prawa

GAŁCZYŃSKI OSOWIECKI BANASIK sp.j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Praca przy zestawieniach kluczowego klienta
  • Obsługa skrzynki e-mail
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • Prowadzenie dokumentacji, przygotowanie i redagowanie pism
  • Bieżąca pomoc w pracy prawników
  • Praca w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pełny wymiar czasu pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Ogłoszenie archiwalne