Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik Blacharza Samochodowego

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze Spółka Akcyjna

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w siedzibie firmy: Szczecin; ul. Pomorska 88

  • Prace naprawcze i przygotowawcze do lakierowania pojazdów sam. wszystkich marek

Nasze wymagania

  • Sumienność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na tym stanowisku

  • Chęć rozwoju i dokształcania się

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • Bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dostęp do obszernego pakietu szkoleń,

  • Firmowy pakiet medyczny,

  • Pracę w ambitnym zespole.

  • Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Pomocnik Blacharza Samochodowego Szczecin”.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze od ponad 40 lat świadczy dla swoich klientów usługi blacharsko-lakiernicze, będąc znaną firmą o ugruntowanej pozycji lidera na rynku tego typu usług w woj. zachodniopomorskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych młodych ludzi, chcących się uczyć i pracować w tym zawodzie www.mojsiuk.pl