Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik budowlany - Pracownik fizyczny

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • okolice Stuttgartu. Wallersdorf, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Polska firma istniejąca na rynku od 20 lat, działająca w branży budowlanej, obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik budowlany, pracownik fizyczny – praca Niemcy. Praca na hali.

Prosimy czytać do końca ogłoszenie i o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem

Lokalizacja: okolice Stuttgartu. Wallersdorf.

Inwestycji: obiekty mieszkaniowe: domy jednorodzinne. Praca na hali przy renowacji szalunków.

Stawka: 9 000 zł za mc / 10 euro na rękę za godzinę.

Twój zakres obowiązków

  • czyszczenie, naprawa i silikonowanie szalunków.

Wymagania pracodawcy

  • samodzielność i chęć do pracy fizycznej,

  • rzetelność i gotowość do pojęcia pracy na stałe,

  • paszport covidowy lub paszport uzdrowieńca.

Mile widziane

  • Przywileje mają osoby z prawem jazdy kat. B (firma zwraca koszt za paliwo) oraz z jakąkolwiek znajomością języka niemieckiego.

Pracodawca oferuje

  • polska umowa na cały etat,

  • ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne,

  • do przepracowania około 180 h w miesiącu,

  • opłacone mieszkanie w dobrych warunkach,

  • pokoje 1 lub 2 osobowe (zależy od dostępności),

  • zwrot za urlop Sok-Bau,

  • Kindergeld,

  • zjazdy do Polski co 4 tygodni na tydzień.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Przewiń do profilu firmy