Oferta pracy

Pomocnik Doradcy Klienta

RTV EURO AGD

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Będziesz wsparciem dla Doradców Klienta, pomagając im w realizacji codziennych zadań. Zadbasz o prawidłową ekspozycję towaru, będziesz kontrolować opisy cenowe, a wszystkie zadania będziesz wykonywać zgodnie ze standardami obowiązującymi w naszej firmie.

Nasze wymagania

Interesują Cię technologiczne nowinki? Chcesz dzielić się swoją wiedzą na temat produktów z innymi, ale potrzebujesz elastycznego grafiku, aby mieć czas na inne aktywności? Chętnie się uczysz i można na Tobie polegać? Dołącz do RTV EURO AGD na stanowisko Pomocnika Doradcy Klienta! Twórz z nami firmę będącą liderem w swojej branży!

To oferujemy

  • pracę według indywidualnego grafiku, również w weekendy, na podstawie umowy zlecenie,

  • doświadczenie w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,

  • możliwość skorzystania z programu sportowego,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,

  • przyjazna atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,

  • przeszkolenie przygotowujące do pracy na ww. stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy