Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik Dostawcy

RTV EURO AGD

21 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw produktów RTV i AGD do Klientów.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w systemie 10 i 12-godzinnym,

  • zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

  • dobra kondycja fizyczna.

To oferujemy

  • umowę zlecenie na start,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • pakiet szkoleniowy na start,

  • atrakcyjny bonus do 3000 zł w programie poleceń pracowniczych,

  • dofinansowanie do programów sportowych,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,

  • przyjemną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Posiadasz doświadczenie jako Dostawca? Chciałbyś rozwijać się w dziedzinie Logistyki? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem . Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia oraz profesjonalne przeszkolenie.

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy