Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik drukarza

Flexpress Sp. z o.o. Sp. k.

Pułkownika Stanisława Dąbka 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pomocnicze prace drukarskie,

Nasze wymagania

  • chęć uczenia się,

  • skrupulatność i dokładność,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pakiet medyczny (m.in. Lux Med, Enel Med, Falck),

  • karta Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracę na stałe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

  • szkolenie wdrażające, możliwość zdobycia doświadczenia,

  • wynagrodzenie regulowane przelewem zawsze tego samego dnia miesiąca,

  • możliwość przyuczenia na stanowisko drukarza.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie