Oferta pracy

Pomocnik Drukarza

Zakład Poligraficzny Wiking-graf Sp. j.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakład Poligraficzny "Wiking-graf" sj. T. Jakubowski jest nowoczesną drukarnią oferującą szeroki wachlarz usług poligraficznych w zakresie druku różnego rodzaju etykiet samoprzylepnych i ulotek. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem w zakresie druku rolowego, arkuszowego  oraz uszlachetniania druków i kontroli jakości.   Dzięki temu firma zapewnia pracownikom możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie wysokich kwalifikacji.

Posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością według normy ISO 9001.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy z branży farmaceutycznej, kosmetycznej
i chemicznej.

Opis stanowiska:

  • Zakres obowiązków pomocnika drukarza obejmuje prace pomocnicze w dziale druku: przygotowanie maszyny drukarskiej do druku, mycie narzędzi drukarskich, segregowanie i usuwanie odpadów powstałych w druku, porządkowanie stanowiska pracy i narzędzi drukarskich, prace pomocnicze przy maszynach.
  • Możliwość przyuczenia do obsługi pomocniczych maszyn oraz zawodu drukarza.
  • Praca dwuzmianowa na pełny etat.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie zawodowe na poziomie zasadniczym lub średnim poligraficzne lub mechaniczne.

Oferujemy:

Oferujemy stałą pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, comiesięczną premię, a także mozliwość korzystania z karty MULTISPORT oraz ubezpieczenia medycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rozpatrywane będą zgłoszenia z dołączonym CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy