Logo Pracuj.pl

Pomocnik drukarza offsetowego

August Faller Sp. z o.o.O firmie

August Faller Sp. z o.o.

Nowy Józefów 64

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie operatorów maszyn drukujących
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska,
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn,

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju zawodowego
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji,
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • praca w czystych pomieszczeniach, bez przykrych zapachów,
  • stała temperatura na hali produkcyjnej ok. 21°C-22°C,
  • wydłużona przerwa,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • realna szansa na szybki awans (w ciągu ostatniego 1,5 roku w ramach rekrutacji wewnętrznych stanowisko zmieniło 30 osób),
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karnet Multisport,
  • dopłata do wypoczynku,
  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,
  • premie za polecenia nowych pracowników,
  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),
  • imprezy integracyjne,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

"Lubię Fallera, ponieważ pracując w grupie możemy osiągnąć więcej, niż nam się śniło. Nazywamy to duchem pracy zespołowej!".

Giosue Di S.

Pomocnik drukarza offsetowego, Nowy Józefów 64, Łódź