Logo Pracuj.pl

Pomocnik drukarza offsetowego

BluePOS Sp. z o.o.O firmie

BluePOS Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc i wsparcie dla drukarza przy obsłudze maszyny drukującej,
  • Przygotowanie materiałów przed zleceniem druku danej pracy tj. karton, farby, formy offsetowe
  • Przeprowadzanie procesu produkcji zgodnie z dostarczoną dokumentacją pod kątem technologicznym, czasowym i jakościowym przy wsparciu drukarza oraz kierownika produkcji,
  • Współpraca z drukarzem utrzymaniu czystości maszyny drukującej, konserwacja, regulacja, czyszczenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Zaangażowanie w rozwój zawodowy i chęć nauki,
  • Zdolności manualne i mechaniczne
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Sumienność, rzetelność
  • Mile widziane wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do pełnionego stanowiska,
  • możliwość zdobycia realnego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w systemie zmianowym w młodym, energicznym zespole,
  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma poligraficzna - producent opakowań oraz materiałów reklamowych typu display POS z kartonu i tektury kaszerowanej.

Pomocnik drukarza offsetowego, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141, Widzew, Łódź