Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Drukarza

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukarnia etykiet samoprzylepnych w technologii fleksograficznej i cyfrowej działająca we Wrocławiu od 1999 roku poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    ul. Graniczna 20 (droga dojazdowa do lotniska, autobus 106)

    Zakres obowiązków:

    • Pomoc operatorom maszyn poligraficznych (druk rolowy)
    • Przygotowywanie, kompletacja surowców oraz narzędzi do produkcji
    • Mycie maszyn oraz osprzętu z farby
    • Transport wewnętrzny – wózki paletowe
    • Pakowanie, znakowanie wyrobów, załadunek wyrobów
    • Usuwanie segregowanych odpadów poprodukcyjnych

    Wymagania:

    • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej
    • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność, pracowitość
    • Wysoka kultura osobista
    • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
    • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (poniedziałek – piątek 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00)

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (konfekcja, pakowanie, kontrola)
    • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (gaz)
    • Wykształcenie techniczne
    • Zdolności manualne oraz zdolność do szybkiej nauki

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
    • Wynagrodzenie zależne od końcowego zakresu obowiązków.
    • Jasne zasady wynagradzania , premiowania i awansu.
    • Nagrody kwartalne, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, pakiety medyczne (Medicover)
    • Bardzo dobre warunki pracy (wentylowane i klimatyzowane hale produkcyjne)
    • Możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej stabilnej firmie
    • Możliwość awansu na stanowiska obsługi maszyn konfekcjonujących i drukujących
    • Bogaty pakiet socjalny

    Oferty pracy prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ
    lub w sekretariacie firmy od 8 do 16

    Zgłoszenie (CV + list motywacyjny) powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.