Pomocnik Elektromontera

Columbus Energy S.A.O firmie

  • Bielawa, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oława, Polkowice, Strzegom, Środa Śląska, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 7 cze 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Montuj fotowoltaikę w swoim regionie zamieszkania!

Columbus Energy szuka instalatorów z całej Polski. Do zamontowania na dachach i gruntach w całym kraju jest tysiące instalacji fotowoltaicznych. Postaw na współpracę z Liderem rynku i dołącz do naszego zespołu, który na co dzień daje #dobrą energię!

Razem z Columbus Energy S.A. bądź numerem jeden na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce!

Twoimi zadaniami będą:

  • pomoc w montażu paneli fotowoltanicznych (dachy płaski i skośne)
  • prace pomocnicze dla elektromontera
  • pomoc w wykonywaniu prac elektrycznych, uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • pełnienie roli kierowcy na projekcie

 Jeśli:

  • masz smykałkę do prac elektrycznych #talent
  • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
  • nie lubisz nudy #tempo
    oraz
  • nie straszna Ci praca na wysokościach - brak lęku wysokości
  • masz wykształcenie techniczne (elektryk, elektromonter lub pokrewne)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • fajnie jeśli posiadasz doświadczenie w pracach budowlanych
  • jesteś gotów do częstych wyjazdów służbowych
  • extra jeśli masz uprawnienia SEP do 1 KV
    oraz
  • jesteś #najeżony dobrą energią :)

TO DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

U nas:

  • będziesz pracować w terenie z ekipa trzyosobową
  • gwarantujemy koleżeńską atmosferę - daleko nam do korporacyjnych praktyk
  • wyszkolisz się na alpinistę
  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat
  • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport
  • awansujesz na elektromontera jeśli tylko zechcesz
Jeżeli zgadzasz się z poniższymi informacjami prosimy o zamieszczenie w stopce CV odpowiednich klauzul i APLIKOWANIE

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy