Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik Elektromontera

Seaonics Polska Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • asysta w montażu instalacji elektrycznych i tras kablowych;

  • asysta w instalacjach aparatury i urządzeń elektrycznych;

  • asysta w czasie testu maszyn.

Nasze wymagania

  • chęć i gotowość do zdobycia doświadczenia w budowie szaf elektrycznych;

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe o profilu elektrycznym, elektromechanicznym lub mechanicznym;

  • chęć i gotowość do nauki czytania schematów elektrycznych;

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi;

  • zamiłowanie do majsterkowania i zdolności manualne;

  • pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość pracy w zespole;

  • odpowiedzialność za swoją pracę, skrupulatność i dokładność;

  • czysta kartoteka jeżeli chodzi o karalność;

To oferujemy

  • umowę o pracę (bądź współpracę) i terminowe wynagrodzenie;

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz do opieki medycznej;

  • prezenty dla nowożeńców i świeżo upieczonych rodziców;

  • sekcje sportowe – piłka nożna;

  • spotkania integracyjne;

  • owocowe wtorki

Seaonics Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem norweskiej firmy Seaonics AS.

Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie i produkowanie nowoczesnych systemów przeładunkowych na statki.

Nasz Dział Produkcji oraz Hala magazynowa mieszczą się w Przejazdowie na ul. Benzynowej.

Więcej informacji: www.seaonics.com

Przewiń do profilu firmy