Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik instalatora pomp ciepła

SOLBERG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 3849 784 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w doborze urządzeń dla Klienta

  • Pomoc w montażu pomp ciepła typu split powietrze woda

  • Wizje lokalne

  • Instalacje/praca na terenie polski południowej

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia przy montażach pomp ciepła / hydrauliki

  • Znajomość instalacji hydraulicznych / grzewczych

To oferujemy

  • Możliwość awansu w ramach Działu Realizacji

  • Liczne szkolenia nastawione na praktykę, w tym zagraniczne

  • Dostęp do zasobów i know-how jednej z najlepszych i najdłużej produkujących pompy ciepła firm

  • Możliwość rozwoju oraz samodzielnego montażu po szkoleniach – do dyspozycji będzie samochód z osprzętem potrzebnym do montażu

Autoryzowany dystrybutor firmy Ochsner , austriackiego producenta pomp ciepła, lidera w dziedzinie technologii (www.ochsner.com).

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.solbergenergy.pl

Przewiń do profilu firmy