Logo Pracuj.pl

Pomocnik konserwatora - serwisanta żurawi wieżowych

Corleonis S.A.O firmie

  • Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Corleonis S.A.

Kazimierska 150

Rumia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy usuwaniu awarii, naprawach i konserwacji żurawi wieżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane: technik elektryk lub pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • dyspozycyjność, możliwość do pracy w kraju i za granicą
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka Angielskiego (poziom podstawowy)
  • umiejętność analizowania procesów mechanicznych/elektrycznych w maszynach przemysłowych
  • uprawnienia UDT dla urządzeń transportu pionowego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT dla żurawie wieżowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne

Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy działalność o usługi transportu samochodowego oraz wynajem żurawi samojezdnych.

Pomocnik konserwatora - serwisanta żurawi wieżowych, Kazimierska 150, Rumia