Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych - program rozwojowy

Otis Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Wychodząc naprzeciw potrzebom dynamicznego rynku, nie ustajemy w rozbudowie naszych szeregów. Rozpoczynamy nabór do płatnego Programu Rozwojowego w Serwisie przyuczającego do zawodu KONSERWATORA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH.

Aplikuj już dziś i dołącz do nas na stanowisku:

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

Nasze wymagania

Dołącz do nas jeśli:

• Właśnie skończyłeś szkołę i szukasz pierwszej poważnej pracy, w której chcesz się uczyć i rozwijać ,

LUB

• Posiadasz już doświadczenie, ale chciałbyś zmienić zawód, podnieść swoje kwalifikacje i szukasz stabilnego pracodawcy .

Kogo szukamy:

• Pasjonatów elektryki, mechatroniki, mechaniki lub pneumatyki i budowy maszyn,

• Absolwentów szkół technicznych, którzy myślą o karierze zawodowej w branży dźwigowej LUB osób posiadających doświadczenie w branżach: obsługa techniczna budynków, produkcyjna, utrzymania ruchu, serwisowa, budowlana, elektryczna, instalacyjna lub pokrewne,

• Uzyskali uprawnienia SEP do 1 kV,

• Mają czynne prawo jazdy kat. B,

• Rozumieją potrzebę stosowania się do przepisów i norm BHP oraz zasad etycznych,

• Są odpowiedzialne, umiejące pracować zespołowo, dbają o bezpieczeństwo siebie i innych,

• Są nastawione na najlepszą jakość obsługi klienta i lubią kontakt z ludźmi.

To oferujemy

• 12-miesięczną umowę o pracę w ramach Programu rozwojowego w kierunku zdobycia zawodu specjalisty,

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek mieszkaniowy w przypadku relokacji na cały okres nauki

• Gwarancję zatrudnienia w wyuczonym zawodzie oraz podwyżki po nabyciu odpowiednich uprawnień UDT i pozytywnej ocenie przełożonego,

• Szeroki pakiet warsztatów i szkoleń,

• Stałe wsparcie mentora oraz naszych ekspertów technicznych,

• Rzetelną ocenę postępów opartą na jasnych zasadach,

• Jasną ścieżkę rozwoju w strukturach OTIS,

• Pakiet benefitów dodatkowych tj. prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do urlopu, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lekcje języka angielskiego, owocowe dni, wydarzenia i konkursy z nagrodami,

• Możliwość dołączenia do wewnętrznych zespołów wspierających kulturę i integrację w firmie, dzięki czemu zdobędziesz realny wpływ na swoje środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne