Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteś młodą osobą i chcesz rozwinąć skrzydła w branży związanej z elektryką? Nie wiesz jak zacząć? Jeżeli ukończyłeś szkołę średnią, interesujesz się nowinkami branżowym to My Ci pomożemy!
Międzynarodowa firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni kandydatów na stanowisku:
Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych [rekrutacja prowadzona telefonicznie]

Twoje zadania:

  • współpraca z konserwatorem urządzeń dźwigowych,
  • wykonywanie prac porządkowych, pomocniczych przy przeglądach i konserwacji m.in. schodów ruchomych, wind,
  • nie wymagamy doświadczenia.

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego elektrycznego lub pokrewnego – mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły,
  • zdolności manualnych i zmysłu technicznego,
  • chęci do nauki i pracy,
  • prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego od pomocnika do samodzielnego konserwatora
  • finansowanie egzaminów UDT i SEP,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • brak delegacji – codziennie w domu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy