Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik kucharza

"zyza" Kornelia Żyża

  • Podhalańska 22, Jastrzębie-Zdrój
    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:PON-PT 6-14/13-21 SOB 9-21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Podhalańska 22

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i wydawanie dań wg zamówień

  • przygotowywanie surowców do produkcji

  • mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kucharza

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność, chęć dłuższej współpracy

  • doświadczenie zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  • poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (umiejętność zarządzania czasem, sumienność, dokładność),

  • wyczucie smaku

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • praca zmianowa zgodnie z harmonogramem (podstawowy czas pracy 8 godzin 5 dni w tygodniu, dwie soboty w miesiącu 12h)

  • wolne niedziele i święta

  • posiłki pracownicze

  • wynagrodzenie na czas

O nas

"zyza" Podhalańska 22, 44-335 Jastrzębie-Zdrój