Ta oferta pracy jest nieaktualna od 468 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik laboranta

  • Odrano-Wola (pow. grodziski), mazowieckie
  • Asystent
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, wyrobów kanalizacyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Odrano-Wola (pow. grodziski)

    Zadania:

    • pobieranie próbek i ich badanie zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • wykonywanie badań mieszanki betonowej

    Wymagania:

    • podstawowe umiejętności badania mieszanki betonowej i betonu
    • dyspozycyjność
    • sumienność w wykonywanych zadaniach
    • chęć podnoszenia kwalifikacji
    • wykształcenie średnie lub zawodowe
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.