Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik lakiernika

MALMER

  • Francja

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac lakierniczych i konserwatorskich na łodziach i statkach. Jesteśmy firmą opartą na wieloletnim doświadczeniu co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie do lakierowania – czyszczenie, zabezpieczanie, szlifowanie, oklejanie
  • Wykonywanie drobnych poprawek i napraw pokryć lakierniczych
  • Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na dziale lakierniczym
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Chęć podwyższania umiejętności

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania
  • Podstawowa umiejętność z zakresu szlifowania powierzchni
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami lakierniczymi
  • Chęć do nauki i zdobycia nowych umiejętności
  • Inne czynności charakterystyczne dla stanowiska
  • Pracowitość i poczucie odpowiedzialności
  • Solidność, zaangażowanie i aktywna postawa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja i chęć do podjęcia pracy w delegacji zagranicznej

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Zapewnienie darmowego zakwaterowania oraz dowozu do miejsca pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 509 243 603  w dni robocze od pn. -pt. w godz. 7-15

Ogłoszenie archiwalne