Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik Lakiernika (K/M)

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Fabryczna 34

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem powierzchni do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów oraz aplikacją mas uszczelniających i środków ochronnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu samochodowym

  • Doświadczenie w pracy lakiernika min. 3 lata

  • Dobra znajomość technologii napraw lakierniczych

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia

  • Silne zorientowanie na Klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz.

Przewiń do profilu firmy