Pomocnik Lakiernika Proszkowego

"ECO-LINE"O firmie

"ECO-LINE"

Kazimierza Pużaka 16c

Krosno

„ECO-LINE” firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nowoczesnych technologii lakierowania proszkowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • przygotowanie elementów do malowania
  • wieszanie, ściąganie, zaprawkowanie, pakowanie detali
  • sortowanie gotowego wyrobu i układanie na paletach
  • kontrola wizualna wytworzonego wyrobu
  • utrzymanie porządku na lakierni

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • dyscyplina pracy, orientacja na jakość i terminowość
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie malowania proszkowego
  • uprawnienia na suwnicę
  • uprawnienia w wózek widłowy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w oparciu o nowoczesne technologie
  • możliwość uzyskania kwalifikacji lakiernika proszkowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pośrednictwem przycisku Aplikuj

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat zapraszamy na naszą stronę internetową: www.ecoline.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy