Pomocnik lakiernika

KALMET S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

KALMET S.A

Antonio Gaudiego 3

Gliwice

Spółka o profilu produkcyjnym  zlokalizowana w Gliwickiej strefie
 ekonomicznej  poszukuje pracowników na stanowisko

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie konstrukcji do malowania (szlifowanie powierzchni pod malowanie, oklejanie),
  • prace porządkowe,
  • przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia,
  • pracę w miłej atmosferze.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu i wspólnie z nami gotowy jesteś zaangażować się w pracę pełną wyzwań – zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, pod wskazanym obok ogłoszenia numerem telefonu w dni robocze w godzinach 8 – 16

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kalmet S.A. moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że Kalmet S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kalmet S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 6-miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy