Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik (m/k) montera wentylacji i klimatyzacji

Otto Building Technologies GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Praca w sobotę na życzenie lub zapotrzebowanie pracodawcy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w instalacji systemów i komponentów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • Pomoc w montażu kanałów i komponentów wentylacyjnych i/lub klimatyzacyjnych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy na terenie całych Niemiec

  • Umiejętności manualne

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Nie oczekujemy żadnego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, przygotujemy Cię do pracy w zawodzie!

To oferujemy

  • Zwrot kosztów dojazdu do 400 EUR na rok

  • Wypłata wypłacana w terminie (do 10-dnia każdego miesiąca)

  • Możliwość rozwoju

  • Ciągłość wypłaty wynagrodzenia w razie choroby

  • Praca maksymalnie do 10 godzin w ciągu dnia + 60 min przerwy

  • Ciągłość zleceń

  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

  • Samochód służbowy na dojazdy z lokalizacji mieszkania w Niemczech do miejsca pracy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie dojazdów do Polski (kwartalne)

  • dzienne diety wyżywieniowe

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • odzież robocza oraz narzędzia

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie On-line

3

Formalności związane z zatrudnieniem (Umowa)

Jako spółka-córka jednego z wiodących koncernów energetycznych na świecie, francuskiej firmy ENGIE S.A. i część firmy ENGIE Deutschland Building Systems, zatrudniającej ponad 1600 pracowników, jesteśmy liderem w zakresie wykonywania instalacji w obszarze systemów technicznych dla budynków w Niemczech. Swój sukces zawdzięczamy nie tylko niezawodnym rozwiązaniom inżynieryjnym, ale przede wszystkim pracownikom naszej firmy, którzy sprawiają, że możliwa staje się realizacja nawet najbardziej wymagających projektów. Aby wzmocnić zespoły montażowe w naszym zespole, poszukujemy - w oparciu o stałe zatrudnienie - zaangażowanych i technicznie utalentowanych pracowników do długotrwałej współpracy na naszych budowach w Niemczech. Jeśli szukasz atrakcyjnego i solidnego pracodawcy z doskonałymi perspektywami na długotrwałą współpracę - powinniśmy się poznać!

Przewiń do profilu firmy