Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik magazyniera

MONDI PolskaO firmie

  • Burgkunstadt / Redwitz an der Rodach (okolice Norymbergi), Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejscowość: Burgkunstadt / Redwitz an der Rodach (okolice Norymbergi)
Stawka: 1530 – 1750€ brutto/miesiąc + 5€ netto/dzień + darmowa kwatera

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas
  • Auto dyspozycyjne na wyjazd
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie z meblami i wyposażeniem domu
  • Rozładunek/załadunek towarów przy pomocy wózka platformowego
  • Kompletowanie zamówień
  • Przygotowywanie paczek do wysyłki (dział wysyłkowy)
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300

Chcesz wiedzieć więcej o nas? Zajrzyj na naszą stronę, a szczególnie na https://mondi-polska.pl/kariera-w-mondi/

„Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Ogłoszenie archiwalne