Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Magazyniera

  • Karczew, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma produkcyjno – handlowa MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o.o. poszukuje do swojej siedziby w Karczewie k/Warszawy (ok. 25 km) osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Karczew
    nr ref. (PM07/2018)

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek i załadunek towarów,
    • Przyjmowanie dostaw (weryfikacja zgodności towaru z dokumentami magazynowymi),
    • Magazynowanie i inwentaryzowanie towaru,
    • Kompletowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki,
    • Stosowanie się do obowiązujących procedur i przepisów BHP,
    • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,
    • Praca zmianowa po 12h (2 dni pracy, 2 dni wolnego).

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
    • Uprawnienia operatora wózka widłowego,
    • Umiejętność obsługo komputera,
    • Umiejętność pracy w grupie,
    • Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa w ruchu ciągłym 7-19;19-7).

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej dynamicznie rozwijające się firmie,
    • Doskonalenie zawodowe w doświadczonym zespole,
    • Umowę o pracę,
    • Opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny,
    • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny,
    • Owocowe poniedziałki,
    • Bony dla pracowników na Boże Narodzenie,
    • Paczki dla dzieci na Święta Bożego Narodzenia,
    • Dojazdy do pracy na trasach: Maciejowice–Karczew; Sobolew-Karczew.<

    Oferujemy:

    Pracę w dużej dynamicznie rozwijające się firmie Stabilne zatrudnienieUmowę
    o pracę
    Opiekę
    medyczną

    dla pracownika i członków rodziny
    Możliwość rozwoju, zdobywania ciekawego doświadczenia

    Bony dla pracowników na Boże Narodzenie

    Paczki dla dzieci na Święta Bożego Narodzenia

    Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

    Ubezpieczenie grupowe

    Naukę j. angielskiego w godzinach pracy

    Owocowe poniedziałki

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji CV z podanym numerem referencyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Informacja Administratora danych:

    Informujemy, że w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego będziemy przetwarzać dane osobowe.

    Administratorem danych jest firma Marflex – M.J. Maillis Poland Spółka z o.o. z siedzibą w 05-480 Karczew przy ul. Przemysłowej 4. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod adres e-mail: praca @maillis.pl.

    Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.

    Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do realizacji celu do dnia 30.09.2018r.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystanie swoich danych w tym procesie rekrutacji prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marflex – M.J. Maillis Poland Spółka z o.o moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby tej rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.