Oferta pracy

Pomocnik Magazyniera

Duna Sp. z o.o.O firmie

Duna Sp. z o.o.

Przemysłowa 13

Kraków

Zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie dostaw na magazyn oraz weryfikacja produktów,
  • Magazynowanie produktów,
  • Kompletowanie, wydawanie, załadunek i rozliczanie towaru,
  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów,
  • Obsługa informatycznego systemu magazynowego oraz dokumentacji magazynowej,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Dbałość o porządek na magazynie.

Czego oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Gotowości do pracy zarówno fizycznej, jak i umysłowej,
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy w magazynie oraz znajomość zasad funkcjonowania magazynu i dokumentacji magazynowej.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Przyjazną i rodzinną atmosferę pracy.
Prosimy przesyłać CV (ze zdjęciem) klikając w przycisk aplikuj.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 24.05.2018 r., poz. 1000, ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy