Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik magazyniera

Koral S.A.O firmie

  • Kukinia 43, 78-111, Polska
    Kukinia (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Koral S.A.

Kukinia 43

Kukinia (pow. kołobrzeski)

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

 W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów, przygotowanie do wysyłki
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towarów
  • sprawdzanie zgodności towarów przygotowanych do wysyłki z fakturą
  • obsługa urządzeń magazynowych - wózek paletowy, wózek widłowy, skaner
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • doświadczenie nie jest wymagane

Poszukiwane kompetencje

  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • bezpłatny transport do i z miejsca pracy
  • świadczenia dla pracowników ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: „wczasy pod gruszą”, karta podarunkowa na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, imprezy: Dzień Dziecka, Mikołajki
  • spotkania integracyjne dla pracowników
  • dodatkowe szkolenia
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwój i awansu zawodowego
Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!
Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Koral S.A. z siedzibą w Tczewie przy ul. Za Dworcem 13, 83-110 Tczew, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 3 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Jednocześnie informujemy, iż brak udzielenia zgody nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji po Pani/Pana stronie, nie powoduje ograniczenia lub wykluczenia Pani/Pana  udziału w procesie rekrutacji, a jedynie może spowodować utrudnienie w skontaktowaniu się z Panem/Panią.

Ogłoszenie archiwalne