Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pomocnik Magazyniera

  • Szczecin, Dobra (pow. policki), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lars Laj Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrej koło Szczecina, producent placów zabaw dla dzieci i elementów małej architektury poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Dobra (pow. policki)

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie dostaw kontrahentów
    • rozmieszczenie towaru w magazynie
    • zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie, w tym prowadzenie komputerowej ewidencji stanów magazynowych
    • kontrola zgodności otrzymanego towaru w stosunku do dokumentacji dostawy
    • przygotowanie do wydania oraz wydanie materiałów do danych zleceń na podstawie karty wydania
    • informowanie osób zainteresowanych o stanach magazynowych
    • monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień mających zapewnić ciągłość produkcji
    • zgłaszanie reklamacji dotyczących materiałów dostarczanych przez kontrahentów
    • utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi

    Wymagania:

    • bardzo dobre zdolności organizacyjne
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera- MS Office
    • samodyscyplina i dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (w formacie DOC lub PDF) za pomocą przycisku, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.