Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pomocnik magazynowy

AB OVO SOLUTIONS

24,0025,00 brutto / godz.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy, która pozwoli Ci spędzać popołudnia i weekendy dokładnie tak, jak chcesz?

Studiujesz zaocznie i chcesz zarobić ekstra kasę na zachcianki?

A może chcesz dorobić do domowego budżetu?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Dla naszego klienta, członka Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska, który jest również laureatem prestiżowej nagrody Redakcji dziennika Rzeczpospolita, przyznawanej najlepszym firmom w kategorii Rozwój Infrastruktury, poszukujemy osób na stanowisko:

POMOCNIKA MAGAZYNOWEGO

Nie posiadasz doświadczenia? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy rozładunku sprzętu AGD,

  • kontrola jakości towaru,

  • dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania pracodawcy

Wymagamy jedynie chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • pracę na pół etatu w ramach umowy zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową (dla studentów stawka brutto=netto!),

  • atrakcyjną stawkę godzinową!

  • stałe godziny pracy (05:00 – 09:00/10:00) – 3 lub 4 dni w tygodniu,

  • wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z dostępem do świetnych specjalistów,

  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h-72h po otrzymaniu aplikacji. Nie wierzysz? Sprawdź!