Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pomocnik magazynu

Rogala Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego Kazimierz Rogala

  • Wocławy (pow. gdański)

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Rogala - jedna z czołowych hurtowni kamienia naturalnego w Polsce dysponująca magazynami w całym kraju.

Jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem ponad 200 kolorów naturalnych kamieni z całego świata i ciągle poszukujemy nowych kolorów aby dać klientom największy wybór kamieni w Polsce. W naszej ofercie znajduje się kamień z ponad 500 najlepszych kopalni świata. Oferujemy kompleksowe rozwiązania. Marmur, granit, trawertyn lub onyx, które doskonale nadają się do wykończeń wnętrz, elewacji czy ogrodów.

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy rozmieszczaniu i układaniu przyjętych materiałów w magazynie,
  • Pomoc w załadunku i rozładunku materiałów,
  • Prace porządkowe,
  • Drobne prace naprawcze.

Wymagania:

  • zaangażowanych,
  • odpowiedzialnych,
  • komunikatywnych.

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie
  • wysokie standardy pracy
  • pracę w młodym i ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając:

Tel: 58 3255858

Tel: 17 2277123

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29-08-1997, Dz. U. Nr. 133 Poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne